1/2\"-20UNF-2B Sensor/Actuator Receptacle Connector
€ 12,83
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSF 3U/0,5 M
Fabrikantnummer:
11626
EAN:
04020841042942
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De 1/2"-20UNF-2B Sensor/Actuator Receptacle Connector is een essentieel onderdeel voor industriële automatiseringssystemen. Deze mannelijke, voorzijde gemonteerde connector beschikt over een 1/2"-20UNF-2B aansluitzijde en gestrande draden aan de aansluitzijde. Het heeft 3 pinnen en U (1/2"-20UNF-2B) codering. De connector is onbeschermd en gehuisvest in een metalen grijze behuizing die zowel duurzaam als slijtvast is. Hij werkt op 230 V AC/DC met een nominale stroom van 4A, waardoor hij geschikt is voor diverse eisende toepassingen. Met een vernikkelde behuizing en een IP65/IP67 beschermingsgraad zorgt deze connector voor robuuste prestaties onder zware omstandigheden.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut11626 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Draad kleur 03, zijde 1: | red-white |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 3 |
| Aantal draden: | 3 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 11626 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | green |
| Draad kleur 02, zijde 1: | red-black |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | 1/2"-20UNF-2B |
| Schroefdraadmaat: | 1/4"-4/ NPT |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-kabeltype: | AWM: 1679 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale spanning: | 250 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Accessoires apart te bestellen: | 000-060-118 Mounting Nut M12x1.5 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | U (1/2"-20UNF-2B) |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Aansluitzijde: | Stranded Wires |
| Connectorontwerp: | Front mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Kabelnummer: | 908 41 |
| Kabellengte: | 0.5 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 20 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 85 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Kernkleuren: | green, red/black, red/white |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Nickel-plated |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.6 mm ± 0.1 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSF 3U/0,5 M |
| Lange omschrijving (#1): | 1/2"-20UNF-2B Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, front mount, 1/2"-20UNF-2B - mating side, stranded wires - connecting side, 3-pin, U (1/2"-20UNF-2B)-coded, unshielded, metallic grey housing, 230 V AC/DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | 1/2"-20UNF-2B |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | In style of IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL-VW1 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |