1/2"-20UNF-2B Sensor/Actuator Single-Ended Cordset
€ 20,76
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKWT 4U-07/5 M
Fabrikantnummer:
3106
EAN:
04001088025110
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De 1/2"-20UNF-2B Sensor/Actuator Single-Ended Cordset is ontworpen voor hoogwaardige sensor- en actuator toepassingen. Met een vrouwelijke, gehoekte, 4-pins, U-gecodeerde connector werkt deze kabel efficiënt bij 230 V AC/DC met een maximale stroom van 4 A. De robuuste constructie omvat een PVC oranje kabel met 4 draden, elk met een grootte van 0,25 mm², wat duurzaamheid en betrouwbaarheid garandeert. De oranje behuizing en het hoekontwerp maken installatie en identificatie eenvoudig in verschillende industriële omgevingen.
Deze kabel biedt tal van voordelen, waaronder hoge operationele betrouwbaarheid, eenvoudige aansluiting en weerbaarheid in veeleisende omgevingen dankzij de IP65 en IP67 beschermingsklassen. Het is ontworpen om temperaturen van -40 °C tot +90 °C te weerstaan in vaste installaties, waardoor het geschikt is voor een breed scala aan industriële toepassingen. De gebruikte materialen, zoals CuSn voor het contactbasis materiaal en nikkel-geplateerd CuZn voor het bevestigingsmateriaal, garanderen langdurige prestaties en stabiliteit.
Toepassingen voor deze kabel zijn uitgebreid, inclusief geautomatiseerde productiesystemen, industriële robots en machines waar betrouwbare sensor- en actuator verbindingen cruciaal zijn. Het hoekontwerp en de stevige constructie maken het ideaal voor krappe ruimtes en veeleisende industriële omgevingen waar efficiënte en veilige verbindingen essentieel zijn.
Deze kabel biedt tal van voordelen, waaronder hoge operationele betrouwbaarheid, eenvoudige aansluiting en weerbaarheid in veeleisende omgevingen dankzij de IP65 en IP67 beschermingsklassen. Het is ontworpen om temperaturen van -40 °C tot +90 °C te weerstaan in vaste installaties, waardoor het geschikt is voor een breed scala aan industriële toepassingen. De gebruikte materialen, zoals CuSn voor het contactbasis materiaal en nikkel-geplateerd CuZn voor het bevestigingsmateriaal, garanderen langdurige prestaties en stabiliteit.
Toepassingen voor deze kabel zijn uitgebreid, inclusief geautomatiseerde productiesystemen, industriële robots en machines waar betrouwbare sensor- en actuator verbindingen cruciaal zijn. Het hoekontwerp en de stevige constructie maken het ideaal voor krappe ruimtes en veeleisende industriële omgevingen waar efficiënte en veilige verbindingen essentieel zijn.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 3106 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 2464 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | 1/2"-20UNF-2B |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 250 V AC |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 2.5 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 007 |
| Kabellengte: | 5 m |
| Codering: | U (1/2"-20UNF-2B) |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | + 5 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.2 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | 1/2"-20UNF-2B Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 4-pin, U-coded, orange body, 230 V AC/DC, 4 A; PVC orange cable, 4-wires, 0.25 mm² |
| Afdichtingsmateriaal: | FKM |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKWT 4U-07/5 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 10 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.35 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Uniek Nr.: | aut3106 |