1/2\"-20UNF-2B Sensor/Actuator Single-Ended Cordset
€ 24,87
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKWT 3U-18/10 M
Fabrikantnummer:
11432
EAN:
04020841002731
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De 1/2"-20UNF-2B Sensor/Actuator Single-Ended Cordset is een betrouwbare verbindingsoplossing ontworpen voor industriële omgevingen. Deze kabelset bevat een vrouwelijke, haakse connector met drie pinnen en U-codering. Het werkt bij een spanning van 230 V AC/DC en een stroomsterkte van 4 A. De behuizing is gemaakt van duurzaam geel PVC-materiaal, wat zorgt voor uitstekende zichtbaarheid en duurzaamheid. De 3-aderige kabel heeft een dikte van 0,38 mm², wat zorgt voor effectieve signaaloverdracht en stroomvoorziening. Bovendien voldoet het product aan de IP65- en IP67-beschermingsgraden, wat zorgt voor weerstand tegen stof en water voor robuuste prestaties. Met een betrouwbare isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm en een contactweerstand van minder dan 10 mOhm, is deze kabelset ontworpen om effectief te presteren onder zware omstandigheden. Het temperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C maakt het geschikt voor zowel binnen- als buitentoepassingen. Het biedt zeer goede trillings- en schokbestendigheid, wat bijdraagt aan de betrouwbaarheid in kritieke operaties. Deze kabelset is verkrijgbaar in verschillende lengtes om aan verschillende installatiet behoeften te voldoen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 03, zijde 1: | red-white |
|---|---|
| Draad kleur 02, zijde 1: | red-black |
| Draad kleur 01, zijde 1: | green |
| Artikelnummer (#1): | 11432 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 3 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 2654 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC class 43 |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | 1/2"-20UNF-2B |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Producteigenschappen: | Very good vibration and shock resistance |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 250 V AC |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 018 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Codering: | U (1/2"-20UNF-2B) |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.38 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC class 43 |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.2 mm |
| Kabeleigenschappen: | LABS-free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Goedkeuringen: | UL-approved |
| Lange omschrijving (#1): | 1/2"-20UNF-2B Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 3-pin, U-coded, yellow body, 230 V AC/DC, 4 A; PVC yellow cable, 3-wires, 0.38 mm² |
| Afdichtingsmateriaal: | FKM |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKWT 3U-18/10 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 20 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Uniek Nr.: | aut11432 |