1/2\"-20UNF-2B Sensor/Actuator Receptacle Connector
€ 13,38
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKF 3U/0,5 M
Fabrikantnummer:
19354
EAN:
04001088101135
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De 1/2"-20UNF-2B Sensor/Actuator Receptacle Connector is een robuuste, vrouwelijke voorbouwcomponent, ontworpen voor veelzijdige industriële toepassingen. Met een metalen grijze behuizing van deze ongeëerde connector ondersteunt hij een 3-pins configuratie, ideaal voor efficiënte sensor- en actuatorverbindingen. Hij is ontworpen voor een 1/2"-20UNF-2B koppeling aan de aansluitzijde met geslagen draden, wat zorgt voor betrouwbare elektrische connectiviteit. De connector is geschikt voor 230 V AC/DC en kan tot 4 A stroom verwerken, waardoor hij geschikt is voor een breed scala aan stroomtoepassingen.
Deze connector biedt tal van voordelen, waaronder hoge duurzaamheid en naleving van IEC 61076-2-101 normen. De vernikkelde koper-zink schroefdraad en behuizing zorgen voor uitstekende corrosiebestendigheid, terwijl het ontwerp tot 100 koppelingscycli mogelijk maakt. De toevoeging van een FKM O-ring en pakkingen zorgt voor verbeterde afdichtingsprestaties, waardoor IP65 en IP67 bescherming wordt bereikt bij gebruik met compatibele connectors.
Ideaal voor veeleisende omgevingen, wordt deze connector vaak gebruikt in automatisering, machines en industriële apparatuur. Zijn vermogen om te werken binnen een temperatuurbereik van -25°C tot +85°C en zijn naleving van RoHS-normen maken hem geschikt voor verschillende omgevingen, wat zowel veiligheid als milieuvriendelijkheid garandeert.
Deze connector biedt tal van voordelen, waaronder hoge duurzaamheid en naleving van IEC 61076-2-101 normen. De vernikkelde koper-zink schroefdraad en behuizing zorgen voor uitstekende corrosiebestendigheid, terwijl het ontwerp tot 100 koppelingscycli mogelijk maakt. De toevoeging van een FKM O-ring en pakkingen zorgt voor verbeterde afdichtingsprestaties, waardoor IP65 en IP67 bescherming wordt bereikt bij gebruik met compatibele connectors.
Ideaal voor veeleisende omgevingen, wordt deze connector vaak gebruikt in automatisering, machines en industriële apparatuur. Zijn vermogen om te werken binnen een temperatuurbereik van -25°C tot +85°C en zijn naleving van RoHS-normen maken hem geschikt voor verschillende omgevingen, wat zowel veiligheid als milieuvriendelijkheid garandeert.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut19354 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 3 |
| Aantal draden: | 3 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 19354 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | black |
| Draad kleur 02, zijde 1: | brown |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | 1/2"-20UNF-2B |
| Schroefdraadmateriaal: | CuZn |
| Schroefdraadcoating: | Nickel-plated |
| Schroefdraadmaat: | M12x1.5 |
| Type aansluiting: | crimp |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-kabeltype: | AWM: 1007 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale spanning: | 250 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | U (1/2"-20UNF-2B) |
| Geleidergrootte: | 0.355 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Aansluitzijde: | Stranded Wires |
| Connectorontwerp: | Front mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Kabelnummer: | 908 43 |
| Kabellengte: | 0.5 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 20 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 85 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Kernkleuren: | blue, black, brown |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Nickel-plated |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.55 mm ± 0.1 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RKF 3U/0,5 M |
| Lange omschrijving (#1): | 1/2"-20UNF-2B Sensor/Actuator Receptacle Connector: Female, front mount, 1/2"-20UNF-2B - mating side, stranded wires - connecting side, 3-pin, U (1/2"-20UNF-2B)-coded, unshielded, metallic grey housing, 230 V AC/DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | 1/2"-20UNF-2B |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL-VW1, CSA-FT1 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Afdichtingsmateriaal: | FKM |