1/2\"-20UNF-2B Sensor/Actuator Receptacle Connector
€ 12,54
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKF 3U/0,15 M
Fabrikantnummer:
60116
EAN:
04020841538179
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De 1/2"-20UNF-2B Sensor/Actuator Receptacle Connector is ontworpen voor betrouwbare connectiviteit in industriële toepassingen. Deze vrouwelijke, front-mount connector beschikt over een 1/2"-20UNF-2B-koppelingszijde en gestrande draden aan de verbindingszijde, en biedt een robuust 3-polig ontwerp. Met een metallic grijze behuizing is hij onbeschermd en geschikt voor 230 V AC/DC met een stroomsterkte van 4 A. De isolatieweerstand van de connector is groter dan 10^9 Ohm en hij is ontworpen om tot maximaal 100 koppelingen te weerstaan. Ook voldoet het aan de IP65 en IP67 beschermingsgraad wanneer correct gemonteerd, wat duurzaamheid in verschillende omgevingen garandeert.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut60116 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 3 |
| Aantal draden: | 3 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 60116 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | black |
| Draad kleur 02, zijde 1: | brown |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | 1/2"-20UNF-2B |
| Schroefdraadmateriaal: | CuZn |
| Schroefdraadcoating: | Nickel-plated |
| Schroefdraadmaat: | M12x1.5 |
| Type aansluiting: | crimp |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-kabeltype: | AWM: 1007 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale spanning: | 250 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | U (1/2"-20UNF-2B) |
| Geleidergrootte: | 0.355 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Aansluitzijde: | Stranded Wires |
| Connectorontwerp: | Front mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Kabelnummer: | 908 43 |
| Kabellengte: | 0.15 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 20 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 85 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Kernkleuren: | blue, black, brown |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Nickel-plated |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.55 mm ± 0.1 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RKF 3U/0,15 M |
| Lange omschrijving (#1): | 1/2"-20UNF-2B Sensor/Actuator Receptacle Connector: Female, front mount, 1/2"-20UNF-2B - mating side, stranded wires - connecting side, 3-pin, U (1/2"-20UNF-2B)-coded, unshielded, metallic grey housing, 230 V AC/DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | 1/2"-20UNF-2B |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL-VW1, CSA-FT1 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Afdichtingsmateriaal: | FKM |