1/2"-20UNF-2B Sensor/Actuator Enkelzijdige Cordset
€ 46,36
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKWT 3U-226/20 M
Fabrikantnummer:
11899
EAN:
04001088075474
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De 1/2"-20UNF-2B Sensor/Actuator Enkelzijdige Cordset is een hoogwaardig onderdeel ontworpen voor robuuste sensor/actuator connectiviteitsoplossingen. De female, haakse, 3-pins en U-gecodeerde connector met een oranje behuizing is geoptimaliseerd voor toepassingen die hoge betrouwbaarheid en duurzaamheid vereisen. Hij functioneert bij 230 V AC/DC en ondersteunt tot 4 A stroom, en zorgt voor stabiele en efficiënte prestaties. De cordset is voorzien van een PUR zwarte kabel met 3 draden en een geleidergrootte van 0,50 mm², wat zorgt voor uitstekende flexibiliteit en weerstand tegen zware omgevingsomstandigheden.
Voordelen van dit product zijn onder andere zijn hoge weerstand tegen oliën, koelmiddelen, smeermiddelen en emulsies, waardoor hij geschikt is voor industriële toepassingen. Ook heeft hij uitstekende trillings- en schokbestendigheid, wat langdurige prestaties garandeert in dynamische omgevingen. De cordset voldoet aan de IP65, IP67 en IP69K beschermingsgraden, wat superieure bescherming biedt tegen stof en water.
Toepassingen van de 1/2"-20UNF-2B Sensor/Actuator Enkelzijdige Cordset reiken tot diverse industriële omgevingen, waaronder automatiseringssystemen, werktuigmachines en veiligheidscircuits. Zijn robuuste ontwerp en hoogwaardige prestaties maken hem een ideale keuze voor omgevingen waar betrouwbaarheid en duurzaamheid van groot belang zijn.
Voordelen van dit product zijn onder andere zijn hoge weerstand tegen oliën, koelmiddelen, smeermiddelen en emulsies, waardoor hij geschikt is voor industriële toepassingen. Ook heeft hij uitstekende trillings- en schokbestendigheid, wat langdurige prestaties garandeert in dynamische omgevingen. De cordset voldoet aan de IP65, IP67 en IP69K beschermingsgraden, wat superieure bescherming biedt tegen stof en water.
Toepassingen van de 1/2"-20UNF-2B Sensor/Actuator Enkelzijdige Cordset reiken tot diverse industriële omgevingen, waaronder automatiseringssystemen, werktuigmachines en veiligheidscircuits. Zijn robuuste ontwerp en hoogwaardige prestaties maken hem een ideale keuze voor omgevingen waar betrouwbaarheid en duurzaamheid van groot belang zijn.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 02, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 01, zijde 1: | green-yellow |
| Artikelnummer (#1): | 11899 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 3 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | 1/2"-20UNF-2B |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Producteigenschappen: | Very good resistance to oils, coolants, lubricants as well as emulsions;Drag chain sustainability;Very good vibration and shock resistance |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 250 V AC |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 226 |
| Kabellengte: | 20 m |
| Codering: | U (1/2"-20UNF-2B) |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 4.6 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Coldness flexibility; Free of lacquer wetting disturbing substances |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Goedkeuringen: | UL-approved |
| Lange omschrijving (#1): | 1/2"-20UNF-2B Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 3-pin, U-coded, orange body, 230 V AC/DC, 4 A; PUR black cable, 3-wires, 0.50 mm² |
| Halogeenvrij: | |
| Afdichtingsmateriaal: | FKM |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKWT 3U-226/20 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 50265-2-2, VDE 0482-265-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Uniek Nr.: | aut11899 |