1/2"-20UNF-2B Sensor/Actuator Aansluitkabel Enkelzijdig
€ 19,83
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKWT 3U-18/5 M
Fabrikantnummer:
11434
EAN:
04020841002724
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De 1/2"-20UNF-2B Sensor/Actuator Aansluitkabel Enkelzijdig is een zeer betrouwbare aansluitcomponent ontworpen voor industriële automatiseringssystemen. Uitgerust met een vrouwelijke, hoekige, 3-pins U-gecodeerde aansluiting, is deze aansluitkabel geel van kleur en functioneert bij 230 V AC/DC met een stroomsterkte van 4 A. De kabel is vervaardigd uit duurzaam PVC in bijpassende gele kleur, met drie draden en een geleidergrootte van 0,38 mm², wat zorgt voor uitstekende chemische en oliebestendigheid voor robuuste prestaties in uitdagende omgevingen.
Deze aansluitkabel profiteert van zijn hoge trillings- en schokbestendigheid, wat zorgt voor betrouwbare werking bij hoogbelaste toepassingen. Met een beschermingsgraad van IP65 en IP67 biedt het uitstekende stof- en waterbestendigheid bij correcte montage en vergrendeling. De TPU gegoten behuizing zorgt voor lange levensduur en betrouwbaarheid, waardoor het geschikt is voor langdurig gebruik in industriële omgevingen.
De 1/2"-20UNF-2B Sensor/Actuator Aansluitkabel Enkelzijdig is perfect voor het aansluiten van sensoren en actuatoren in diverse geautomatiseerde systemen, wat zorgt voor veilige en betrouwbare gegevensoverdracht. Het is ideaal voor gebruik in fabrieken, robotica en elke toepassing waar duurzame en stabiele verbindingen van essentieel belang zijn.
Deze aansluitkabel profiteert van zijn hoge trillings- en schokbestendigheid, wat zorgt voor betrouwbare werking bij hoogbelaste toepassingen. Met een beschermingsgraad van IP65 en IP67 biedt het uitstekende stof- en waterbestendigheid bij correcte montage en vergrendeling. De TPU gegoten behuizing zorgt voor lange levensduur en betrouwbaarheid, waardoor het geschikt is voor langdurig gebruik in industriële omgevingen.
De 1/2"-20UNF-2B Sensor/Actuator Aansluitkabel Enkelzijdig is perfect voor het aansluiten van sensoren en actuatoren in diverse geautomatiseerde systemen, wat zorgt voor veilige en betrouwbare gegevensoverdracht. Het is ideaal voor gebruik in fabrieken, robotica en elke toepassing waar duurzame en stabiele verbindingen van essentieel belang zijn.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 03, zijde 1: | red-white |
|---|---|
| Draad kleur 02, zijde 1: | red-black |
| Draad kleur 01, zijde 1: | green |
| Artikelnummer (#1): | 11434 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 3 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 2654 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC class 43 |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | 1/2"-20UNF-2B |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Producteigenschappen: | Very good vibration and shock resistance |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 250 V AC |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 018 |
| Kabellengte: | 5 m |
| Codering: | U (1/2"-20UNF-2B) |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.38 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC class 43 |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.2 mm |
| Kabeleigenschappen: | LABS-free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Goedkeuringen: | UL-approved |
| Lange omschrijving (#1): | 1/2"-20UNF-2B Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 3-pin, U-coded, yellow body, 230 V AC/DC, 4 A; PVC yellow cable, 3-wires, 0.38 mm² |
| Afdichtingsmateriaal: | FKM |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKWT 3U-18/5 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 20 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Uniek Nr.: | aut11434 |