1-1/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSF 100M-699/6F
Fabrikantnummer:
500004455
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 1-1/8" Power Receptacle is een hoogwaardig component ontworpen voor betrouwbare elektrische verbindingen. Met een rechte mannelijke configuratie met 10 pinnen, is deze steker voor montage aan de voorkant, wat zorgt voor een veilige en stabiele pasvorm. Hij beschikt over een 1/2" 14-NPT paneel tap en is geschikt voor 600 V en 7 A, waardoor hij geschikt is voor diverse toepassingen van stroomvoorziening. De draden zijn 16 AWG met een Amerikaanse kleurcode voor gemakkelijke herkenning en installatie.
Deze stroomaansluiting biedt uitstekende duurzaamheid en prestaties. Hij is ontworpen voor toepassingen met hoge spanning en stroom, en zorgt voor een minimaal risico op falen, zelfs in veeleisende omgevingen. Het mannelijke, rechte ontwerp zorgt voor eenvoudige en efficiënte aansluitingen, wat het gebruik vergemakkelijkt.
Deze 1-1/8" stroomaansluiting kan worden gebruikt in een breed scala aan toepassingen, waaronder industriële automatisering, machines en apparatuur installaties. De robuuste constructie en veilige bevestiging maken het de ideale keuze voor omgevingen waar betrouwbare elektrische verbindingen cruciaal zijn.
Deze stroomaansluiting biedt uitstekende duurzaamheid en prestaties. Hij is ontworpen voor toepassingen met hoge spanning en stroom, en zorgt voor een minimaal risico op falen, zelfs in veeleisende omgevingen. Het mannelijke, rechte ontwerp zorgt voor eenvoudige en efficiënte aansluitingen, wat het gebruik vergemakkelijkt.
Deze 1-1/8" stroomaansluiting kan worden gebruikt in een breed scala aan toepassingen, waaronder industriële automatisering, machines en apparatuur installaties. De robuuste constructie en veilige bevestiging maken het de ideale keuze voor omgevingen waar betrouwbare elektrische verbindingen cruciaal zijn.
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut500004455 |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 10 |
| Aantal draden: | 10 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Artikelnummer (#1): | 500004455 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 1 - 1/8" |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | E315587 |
| UL-kabeltype: | 1015/1230 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Technische tekeningen: | RSF 10x External Drawing;RSF 10x Wiring US |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 7 A |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 16 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 6 ft |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, External Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Al, clear anodized |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 3.07 mm |
| Artikelomschrijving: | RSF 100M-699/6F |
| Lange omschrijving (#1): | 1-1/8" Power Receptacle: Male, straight, 10-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 600 V, 7 A, 16 AWG, US Color Code |