1-1/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSF 100M-699/6 F
Fabrikantnummer:
33815
EAN:
04001088178700
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 1-1/8" Power Receptacle is een robuuste en betrouwbare mannelijke, rechte, 10-pins connector. Ontworpen voor frontmontage, beschikt hij over een 1/2" 14-NPT paneeltap, waardoor hij geschikt is voor diverse elektrische en industriële toepassingen. Werkend op 600 V en 7 A, ondersteunt hij een 16 AWG-draad, wat zorgt voor een efficiënte en veilige stroomverdeling. De Amerikaanse kleurcode helpt bij gemakkelijke identificatie en correcte bedrading, waardoor het risico op fouten wordt verminderd. Deze stopcontact is ideaal voor zwaarbelaste stroomaansluitingen in veeleisende omgevingen.
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut33815 |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 10 |
| Aantal draden: | 10 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Artikelnummer (#1): | 33815 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 1 - 1/8" |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | E315587 |
| UL-kabeltype: | 1015/1230 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Technische tekeningen: | RSF 10x External Drawing;RSF 10x Wiring US |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 7 A |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 16 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 6 ft |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, External Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Al, clear anodized |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 3.07 mm |
| Artikelomschrijving: | RSF 100M-699/6 F |
| Lange omschrijving (#1): | 1-1/8" Power Receptacle: Male, straight, 10-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 600 V, 7 A, 16 AWG, US Color Code |