1-1/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSF 100M-699/3F
Fabrikantnummer:
500004416
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 1-1/8" Power Receptacle is een robuust en betrouwbaar onderdeel, ideaal voor diverse stroomverdeeltoepassingen. Deze mannelijke, rechte stroomaansluiting heeft een configuratie met 10 pinnen en een ontwerp voor montage aan de voorzijde, waardoor deze eenvoudig in panelen kan worden geïntegreerd. Het is voorzien van een 1/2" 14-NPT paneelaansluiting en ondersteunt een spanningswaarde tot 600 V en een stroomwaarde van 7 A. De aansluiting maakt gebruik van 16 AWG-draad en volgt de Amerikaanse kleurcode voor eenvoudige en standaard bedrading.
Deze power receptacle zorgt voor veilige en efficiënte elektrische verbindingen, vermindert het risico op kortsluiting en verbetert de algehele systeemprestaties. Dankzij de duurzame constructie kan het bestand zijn tegen veeleisende industriële omgevingen, wat zorgt voor langdurige service en betrouwbaarheid.
Ideaal voor gebruik in industriële stroomverdeelsystemen, besturingspanelen en andere elektrische installaties, de 1-1/8" Power Receptacle is veelzijdig en essentieel om ervoor te zorgen dat uw systemen veilig worden gevoed en efficiënt werken.
Deze power receptacle zorgt voor veilige en efficiënte elektrische verbindingen, vermindert het risico op kortsluiting en verbetert de algehele systeemprestaties. Dankzij de duurzame constructie kan het bestand zijn tegen veeleisende industriële omgevingen, wat zorgt voor langdurige service en betrouwbaarheid.
Ideaal voor gebruik in industriële stroomverdeelsystemen, besturingspanelen en andere elektrische installaties, de 1-1/8" Power Receptacle is veelzijdig en essentieel om ervoor te zorgen dat uw systemen veilig worden gevoed en efficiënt werken.
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut500004416 |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 10 |
| Aantal draden: | 10 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Artikelnummer (#1): | 500004416 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 1 - 1/8" |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | E315587 |
| UL-kabeltype: | 1015/1230 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Technische tekeningen: | RSF 10x External Drawing;RSF 10x Wiring US |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 7 A |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 16 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 3 ft |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, External Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Al, clear anodized |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 3.07 mm |
| Artikelomschrijving: | RSF 100M-699/3F |
| Lange omschrijving (#1): | 1-1/8" Power Receptacle: Male, straight, 10-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 600 V, 7 A, 16 AWG, US Color Code |