1-1/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKF 1201M-624/2M
Fabrikantnummer:
500004620
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut500004620 |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 12 |
| Aantal draden: | 12 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Artikelnummer (#1): | 500004620 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 1 - 1/8" |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | E315587 |
| UL-kabeltype: | 1015/1230 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Technische tekeningen: | RKF 12x External Drawing;RSF 12x Wiring US |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 5 A |
| Nominale stroom*: | 5 A |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 16 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 2 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, External Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Al, clear anodized |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 3.07 mm |
| Artikelomschrijving: | RKF 1201M-624/2M |
| Lange omschrijving (#1): | 1-1/8" Power Receptacle: Female, straight, 12-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 600 V, 5 A, 16 AWG, US Color Code |