0234 Series Neon Indicator With Clip On Lens
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
234
Fabrikantnummer:
234
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Lampsoort: | Neon |
|---|---|
| Paneeldikte (max.): | 1.62mm |
| Paneeldikte (min.): | 0.71mm |
| Paneeluitsparing: | 9.4 x 4.75mm |
| Kleur schakelaarbehuizing: | White |
| Materiaal behuizing: | Nylon 66 |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V2 |
| Functie: | Indicator |
| Verlichtingskleur: | Red/Amber/Green/Clear/(Blue) |
| Verlichtingsstijl: | Illuminated |
| Verlichtingsspanning: | 100V-130V or 200V-250V |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blg234 |