0195BB Series 9.5mm Indicator 6.3 x 0.8 QC Termination Blue (Special Order) Illumination 24V-28V Filament Lamp
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
C0195BBFB8
Fabrikantnummer:
C0195BBFB8
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Lampsoort: | Filament |
|---|---|
| Paneeldikte (max.): | 3mm |
| Paneeldikte (min.): | 0.8mm |
| Paneeluitsparing: | Ø8mm |
| Kleur schakelaarbehuizing: | White |
| Materiaal behuizing: | Nylon 66 |
| Diameter: | 9.5mm |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V2 |
| Functie: | Indicator |
| Verlichtingskleur: | Blue (Special Order) |
| Verlichtingsstijl: | Illuminated |
| Verlichtingsspanning: | 24V-28V |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgC0195BBFB8 |