0195BB Series 9.5mm Indicator 6.3 x 0.8 QC Termination Amber Illumination 100V-130V Neon
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
C0195BBNA2
Fabrikantnummer:
C0195BBNA2
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Lampsoort: | Neon |
|---|---|
| Paneeldikte (max.): | 3mm |
| Paneeldikte (min.): | 0.8mm |
| Paneeluitsparing: | Ø8mm |
| Kleur schakelaarbehuizing: | White |
| Materiaal behuizing: | Nylon 66 |
| Diameter: | 9.5mm |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V2 |
| Functie: | Indicator |
| Verlichtingskleur: | Amber |
| Verlichtingsstijl: | Illuminated |
| Verlichtingsspanning: | 100V-130V |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgC0195BBNA2 |