0056 Series S.P. On Off (Momentary Off) 6.3 x 0.8 QC Termination Inline Terminals White Gloss
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
C0056RB
Fabrikantnummer:
C0056RB
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Keurmerken: | ENEC |
|---|---|
| Schakelaaruitvoering: | Pin |
| Kleur schakelaarbehuizing: | White |
| Paneeldikte (min.): | 1mm |
| Paneeldikte (max.): | 2.6mm |
| Materiaal behuizing: | Nylon 66 |
| Stroom (max.): | 0.2A |
| Type aansluiting deurschakelaar: | Inline Terminals |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V2 |
| Functie: | On Off (Momentary Off) |
| Verlichtingskleur: | N/A |
| Verlichtingsstijl: | Non Illuminated |
| Materiaalafwerking: | Gloss |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgC0056RB |